Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PhraseExpress 14.0.118

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

PhraseExpress  – Otomatik Metin Tamamlama Programı

 

PhraseExpress, ücretsiz otomatik metin tamamlama programı. Sık kullandığınız kelimeleri yazmanıza gerek olmadan otomatik olarak yazılara eklersiniz.

Bilgisayarınızda kullandığınız programlarda yazı yazarken kullanacağınız harika bir programdır. Herhangi bir metin editörü, web tarayıcı, elektronik posta programları veya veritabanları…kısacası klavyeden yazı yazarken otomatik tamamlayıcıdan faydalanarak çok daha hızlı yazar ve zaman kazanırsınız. Bunun bir benzerini zaten akıllı telefonlarda kullanıyoruz zaten. Bu da bilgisayarlar için geliştirilmiş bir program olarak bu konuda ciddi kolaylıklar sağlıyor.

Program, Makro işlevleri, saat ve tarih girişlerini katıştırabilir, hesaplamalar yapabilir, harici verileri bir ifade içine uygulayabilir. Windows işletim sisteminde kullanacağınız gibi,  Android için Autotext Uygulaması , tablet veya akıllı telefon cihazlarında da verimlilik avantajları sağlar. TextExpander alternatifi olan iPhone ve MacOS sürümleri için Text Expander App uygulaması Mac’inizde yazarken de tasarruf sağlıyor.

Tekrar tekrar ortak cümle yazmak yok!
Herhangi bir programa demirbaş kalıpları ekleyin.
Yazarken metinleri otomatik tamamlayın .
Hazır döşeme şablonlarını doldurma formlarıyla özelleştirin .
Herhangi bir programda özotext kısaltmalarını genişletin.
Hazır yanıtları ağda paylaşın.
Makro otomasyonla tekrarlayan görevleri otomatikleştirin .
Windows, Mac, iPhone / iPad ve Android için kullanılabilir.

 

 

PhraseExpress 14.0.118 YAPILAN YORUMLAR