Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RansomwareFileDecryptor 1.0.1667

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

RansomwareFileDecryptor  – Fidye Virüslerini Kaldırma Programı

RansomwareFileDecryptor, fidye virüslerini kaldırmak için kullanacağınız ücretsiz fidye yazılım koruma programı.

Öncelikle; “fidye yazılım veya fidye virüs nedir?” diye konuya başlamamız gerekiyor. Fazlaca kafa karıştırmadan kısaca, kötü amaçlı kişilerin bu amaçları doğrultusunda para kazanmak için başvurdukları bir yöntem.

Yani; geliştirdikleri bir fidye virüs yazılımı ile bilgisayarınızı ele geçirdikten sonra, ihtiyacınız olan dosyaları şifreleyerek sizden bu şifreleri açma karşılığında bir para talep ediyorlar. Genellikle telefon faturası gibi gönderilen elektronik postaları açmanız nedeni ile bilgisayarınıza sızarak aktif hale gelmektedir. Bu fatura daha sonra başka bir belge de olabilir. Bu yüzden güçlü bir koruma programı kullanmak gerekir.

RansomwareFileDecryptor, sizi fidyecilere para kaptırma konusunda korumaya alır. Program virüs ile kilitlenmiş dosyayı bulur ve şifreyi çözer. Programın tarama faaliyeti sırasında dosyaları bulması ve çözülen şifreli dosya sayısına kadar yapılan işlemleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında son zamanlarda gelişen bu saldırılara karşı bulut senkronizasyon yöntemi ile dosyaları yedeklemeniz, güvenliğinizi daha üst seviyeye taşımaya yetecektir.

RansomwareFileDecryptor

 

 

RansomwareFileDecryptor 1.0.1667 BENZER İÇERİKLER
RansomwareFileDecryptor 1.0.1667 YAPILAN YORUMLAR