Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Razer Cortex 1.2.3.2177

Please wait...

Razer Cortex: Boost – Oyun Hızlandırma Programı

 

Razer Cortex: Boost, bilgisayarınızı oyun oynamak için optimize eden ücretsiz bir programdır. Oyunları hızlandırmak için kullanılır.

Program aslında bir sistem optimizasyon programıdır. Fakat programın fonksiyonları, oyunları daha hızlı ve rahat oynamak üzere çalışmaktadır. Sizler oyun oynamaya başlamadan önce, program arka planda çalışarak bilgisayarın sistem kaynaklarına yüklenen gereksiz uygulamaları devre dışı bırakır. Böylece oynayacağınız oyun sistem kaynaklarından daha fazla yararlanarak, daha yüksek performansa sahip olur.

Programın en önemli özelliği ise, sizin çok bir şey yapmanıza gerek bırakmamasıdır. Yani siz oyun açtığınızda, program bu işlevsellikleri otomatik olarak yerine getirir ve oyun bittikten sonra, sistem kaynaklarından ayrılan programlar tekrar devreye girer.

Ayrıca oyun performansını arttırmak için yaptığı en önemli şeylerden biri, defrag özelliğidir. Parçalanmış bölünmüş kümeleri otomatik olarak birleştirmek ile beraber, disk üzerindeki verilerin daha hızlı okunması sağlanır. Tabi bu durum oyun hızını arttırmak için mükemmel yollardan biridir.

Oyun sever bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, bu programa ihtiyacınız var demektir. Sizler bu programa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Sadece bir tık ile indirip bilgisayarınıza kurarak, oyunları daha rahat oynayacaksınız.

Razer Cortex: Boost

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Razer Cortex
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Razer Cortex 1.2.3.2177 YAPILAN YORUMLAR