Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soundfont Midi Player 5.7

Soundfont Midi Player 5.7
4 (80%) 1 vote[s]

Soundfont Midi Player  – MIDI Dosyaları Oynatma Programı

 

Soundfont Midi Player, MIDI dosyaları gerçek zamanlı olarak oynatmak ve çeşitli ayarlamalar yapmak için olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Soundfont Midi Player,  MIDI dosyalarında değişiklik yapmak istediğinizde, istediğiniz anda dosyalara erişim sağlayan kullanıcı dostu bir yazılımdır. Ayrıca sağ tıklama menüsünden sık kullanılan dosyaları etkinleştirme özelliğine de sahiptir.

Program, herhangi bir MIDI kanalında gerçek zamanlı efekt oluşturma imkanı sağlar ve size MIDI dosyalarını daha iyi bir çıktı kalitesi elde etmek için perde frekansı, modülasyon, reverb ve koro ayarlamanızı sağlar.

Soundfont Midi Player

Program, ‘Çarpık Gitar’, ‘Kontrabas’, ‘Pizzicato Strings’ olarak piyano çalma modunu seçmek için bazı ekstra özellikler sağlamaktadır. ‘Piccolo’, ‘Klarnet’, ‘Keman’ veya ‘Trombon’. gibi en sevdiğiniz türü seçtikten sonra, birkaç saniye içinde WAV formatında mevcut ses dosyalarını kaydetmek mümkündür.

Özetle, Midi Player gerçek zamanlı olarak otomatik ses fontlarını yüklerken, favori MIDI dosyalarını oynatmak istendiğinde de güvenilir bir çözüm olduğunu kanıtlıyor. Ücretsiz ver küçük boyutlu bu yazılımı sitemizden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

soundfont-midi-player2

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Soundfont Midi Player
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Soundfont Midi Player 5.7 YAPILAN YORUMLAR