Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Driver Care 2.3.301

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Wise Driver Care – Sürücü Güncelleme Programı

 

Wise Driver Care, Windows bilgisayarda eski donanım sürücülerini güncellemek için kullanacağınız sürücü güncelleme programı.

 

Bir çok bilgisayar kullanıcısının bildiği üzere, güncelliğini kaybetmiş eski donanımlar ve bu donanımlara ait sürücüler istenmedik hatalar oluşmasına veya donanımların verimsiz kullanılmasına sebep olur. Bu yüzden belirli zamanlarda sürücüleri güncellemek kaçınılmaz bir zorunluluk olmaktadır.

Bir bilgisayarda birden çok donanım bulunması demek, her donanım için ayrı sürücü güncellemesi demektir. Yani her donanım için sürücü desteği sağlayan sitesine giderek doğru sürücüyü bulmak ve indirmek gerekir. Bunu tek tek yapmak hem zor hemde zaman alan bir iştir.

Wise Driver Care, fazla uğraşmanıza gerek kalmadan kolayca güncel sürücüleri indirmek ve güncel sürücüleri kurmak için kullanacağınız bir yardımcıdır. Kullanımı oldukça kolay olmakla beraber ücretsiz olarak sunuluyor.

AMD APU / Grafik / Yonga seti / AHCI / USB 3.0 / RAID Sürücüleri, NVIDIA sürücüleri Realtek ethernet kontrolörü / kablosuz LAN / ağa / HD Ses Sürücüleri olarak 600.000’den fazla cihaz ve sürücüleri güncellemek için kullanılır. Ayrıca Intel Ses / HD Grafik / WLAN / LAN / yonga seti / hızlı depolama teknolojisi / USB 3.0 Sürücüler ASUS Sürücüler Dell Sürücüler HP Sürücüler Intel PC Sürücüler ve Microsoft Windows Sürücüleri güncellemesi sağlanır.

Wise Driver Care

 

 

 

Wise Driver Care 2.3.301 BENZER İÇERİKLER
Wise Driver Care 2.3.301 YAPILAN YORUMLAR