Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AnyToISO 3.9.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

AnyToISO – ISO Oluşturma ve ISO görüntüleme Programı

 

AnyToISOCD / DVD / Blu-ray disk ve klasörlerden ISO oluşturmak için kullanacağınız güçlü bir programdır. ISO dosyaları açmak veya ISO dosya oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Öncelikle; ISO görüntü dosyası nedir?
ISO görüntü dosyası ya da “kalıbı”, CD standardı olan ISO 9660 dosya sisteminin birebir görüntüsünü içeren bir dosyadır.  CD’ye yazılacak dosyaların bir paket halinde tek bir dosya haline getirilmesidir. Daha sonra bu paket eksiksiz olarak CD’ye yazdırılabilir.

Eğer bir dosyayı veya klasörü iso formatına dönüştürmek istiyorsanız, bu program hem basit hemde etkilidir. Oluşturduğunuz ISO dosyaları, daha sonra kusursuz olarak başka disklere yazdırılabilir. Örneğin; bir kurulum diskinde ki dosyaları ISO formatına dönüştürmek sureti ile, daha sonra bu dosyaları tekrar kurulabilir duruma dönüştrebilirsiniz (İşletim sistemi gibi…).

Bu formatı destekleyen ticari yazılımlar aramaya ve satın almaya gerek yok: bir uygulama AnyToISO, 7Z, BIN, DAA, DEB, DMG, IMG, ISO, ISZ, MDF, NRG, PKG, RAR, TAR.GZ, TAR dahil olmak üzere tüm formatları destekler.

AnyToISO’da ISO / CD – DVD sekmesini seçin, listeden bir CD / DVD sürücüsü seçin ve ISO Yap düğmesine basın. BIN / CUE Oluştur seçeneği, birden çok parçalı (örneğin AudioCD’den) bir RAW görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Windows’ta bir optik disk için içerik menüsü yoluyla doğrudan Windows Gezgini’nden ISO oluşturabilirsiniz.

AnyToISO

 

 

Yazan: meto

AnyToISO 3.9.5 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları