Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CardWorks Business Card Software 5.01

Please wait...

CardWorks Business Card Software – Kartvizit Tasarım Programı

 

CardWorks Business Card Software, bir kartvizit tasarım programı olarak kullanılır. Kendiniz için kartvizit tasarımı yapmak ve yazdırmak için kullanabilirsiniz.

Kartivizitini kim tasarlamak istemez ki?. Kendinizin tasarımı olan bir kartvizitin sizi ne kadar mutlu edeceğini bir düşünün. Kartvizit tasarımı matbaacının inisiyatifi olmaktan çıktı. Kendi kartvizitinizi artık kolayca tasarlayabilirsiniz.

Bu yazılım çok küçük boyutlu ve oldukça kolay kullanılan bir programdır. İçerisinde bulunan şablonlar sayesinde çok kısa bir süre içerisinde kendi kartvizitinizi oluşturabilir ve matbaacınıza sipariş edebilirsiniz. Şablonlar ile istediğiniz gibi oynayabilir ve istediğiniz gibi renk seçimleri yapabilirsiniz.

Yazı karakteri ve yazı yerleşim pozisyonunu fare ile taşıyarak ayarlayabilirsiniz. Şirket logonuzu istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Tüm standart kartvizit ve kağıt boyutları program tarafından desteklenir. Ücretsiz olarak tek seferlik proje yapabilirsiniz. Sürekli kartvizit oluşturmak için ücretli olarak satın almanız gerekiyor.

CardWorks Business Card Software

Tanıtım Videosu

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
CardWorks Business Card Software
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
CardWorks Business Card Software 5.01 YAPILAN YORUMLAR