Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Drive Letter Changer 1.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Drive Letter Changer  – Sürücü Harfi Değiştirme Programı

Drive Letter Changer, bilgisayardaki sürücülerin harflerini değiştirmek için kullanacağınız ücretsiz bir sürücü harfi değiştirme programı.

Sürücü Harfi Değiştirme konusu bilgisayar kullanıcıları için çok önemli bir konu olmasa da, bazen yedeklemeleri geri alma durumunda, sürücü harfi değişikliği yüzünden yedeğin olduğu sürücü yolu gösterilmediği için geri yükleme sorunları olabiliyor. Bu durumda sürücü harfinin değiştirilerek yedekleme öncesi tanımlama yapılmalıdır.

Sürücü harfi değiştirme veya sürücü harfi atama konusu biraz kullanıcı deneyimi gerektirmektedir. Yani bilgisayar ile ilgili üst düzey kullanım yeteneği olmayanlar için oldukça zor bir iştir. Üst düzey kullanıcıların herhangi bir program kullanmalarına ihtiyaç olmazken, normal kullanıcıların bir program desteğine ihtiyacı bulunuyor. Drive Letter Changer, bu konuda ücretsiz olarak işinizi görecek bir programdır. İşte sürücü harfi nasıl değiştirilir veya sürücüye isim ataması nasıl yapılır konusunu merak edenlerin yararlanacağı program budur.

Drive Letter Changer

 

 

Yazan: meto

Drive Letter Changer 1.3 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları