Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kim Arıyor ikon

Kim Arıyor 5.3.9.4

Please wait...

Kim Arıyor – Arayan Çağrıların Bilgilerini Görüntüleme

 

Kim Arıyor  uygulaması telefonunuz çalarken kimin arad

ığını size sesli olarak söyler. Bunun yanısıra gelen mesajların da kimden geldiğini seslendirebilir hatta mesajın içeriğini de dilerseniz sizin için okuyabilir.

Böylece ekrana bakmak zorunda kalmadan gelen mesajın, çağrının ve telefonun kimden geldiğini öğrenebilirsiniz. Bu özelliklerin tamamını kolaylıkla ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Marketteki arayan adı spiker gibi benzerlerinden farklı olarak yüzde yüz Türkçe dil desteği ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Bu arayüzü kullanarak uygulamanın sesini değiştirebilir, dilediğiniz zaman bu özelliği kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Araç kullanırken gereksiz arama ve mesajlar için dikkatinizi dağıtmanıza Kim Arıyor uygulaması ile gerek kalmayacak. Bırakın uygulama gelen çağrının, telefonun ve mesajın kimden olduğunu size söylesin. Böylelikle sizde gereksiz arama ve mesajlar için dikkatinizi dağıtmayın ve yorulmayın.

Kim Arıyor uygulaması ile artık kimin aradığını, kimden mesaj geldiğini size Türkçe söyleyen bir uygulama var. Telefonunuz çalarken, sizle konuşan bu uygulama sayesinde telefonunuz uzakta dahi olsa yerinizden kalkmadan kimin aradığını rahatlıkla ve bedava bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hatta isteğinize bağlı olarak mesajlarınızı bile sizin için güzel bir Türkçe ile tane tane okur.

Özetle Türkçe arayan adi spiker olarak da tanımlanabilecek bu uygulama ile artık arayan adı talker özelliği telefonunuza gelmiş olacak. Pek çok android telefonla uyumlu olan bu uygulama sayesinde telefonunuzun arayan ismini söyleyen spikeri olmuş olacak.

Özellikler:

ÇAĞRI TANIMLAMA: Kişi listenizde numara yoksa sizi kimin aradığını merak etmeyin.  Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla artık arayan kişiyi gerçek zamanlı olarak tespit edebilirsiniz.
ÇAĞRILARI ENGELLEME: Can sıkıcı telefonla pazarlama, istenmeyen çağrılar ve diğer istenmeyen kişilerden kaçının.  Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla çağrıları engelleyin.
NUMARA ARAMA: Bir numaranın arkasındaki kişi veya şirketin adını, adresini veya ticari bilgilerini tespit edin. Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla dünya çapında 1,5 milyarın üzerinde çağrı numarasının iletişim bilgilerini tespit edebilirsiniz.
KİŞİ LİSTESİ YEDEKLEME: Yeni bir telefona geçtiğinizde kişilerinizi kaybetmekten sıkıldınız mı? Çağrı Tanımlama Uygulamasının Yedekleme işleviyle bir daha bir kişinin numarasını kaybetmeyeceksiniz.
KİŞİ LİSTESİ GÜNCELLEME: Numaralar ekleyerek telefonunuzun kişi listesini ad ve adres bilgisiyle kolayca zenginleştirin. Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla telefon rehberinizde saklamak istediğiniz kişilerin yeni numaralarını ve profillerini ekleyebilirsiniz.
PROFİLİM: Çağrı Tanımlama Uygulamasında profilinizi güncelleyerek aradığınızda diğer kullanıcıların gördüğü adınızı yönetin. Temiz ve kusursuz bir saygınlığı korumak için veritabanı bilgilerimizde istenmeyen takma adlarını silin.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Kim Arıyor
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Kim Arıyor 5.3.9.4 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    akif
    3 sene önce

    Güzel ama çok manipüle edilen bi uygulama bu arada canlitvuygulamasi.com adresinden canlı tv uygulamasını indirebilirsiniz.