Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PhotoMirage 1.0.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PhotoMirage – Fotoğraflara Animasyon Ekleme Programı

 

PhotoMirage ile herhangi bir fotoğrafa yada resme üç basit adımda büyüleyici animasyonlar eklersiniz. Daha sonra elde ettiğiniz muhteşem kompozisyonları, sosyal medyada ki arkadaş topluluğu ile paylaşabilirsiniz.

Bir çok sosyal medya kullanıcısı, sosyal medya üzerindeki etkileşimlerini arttırmak isterler. Bunun için tercih edilen seçenekler çok fazla olsa da, muhteşem resimler ile etkileşimi arttırmak isteyenler için, bu program mükemmel sonuçlar vermektedir. Sadece sosyal medya etkileşimini arttırmaktan hariç, resimler ile eğlenmek isteyenlerin de tercih edeceği bir programdır. Aynı zamanda söz konusu muhteşem resimlerinizi Web sitelerinizde de yayınlayabilirsiniz.

Hareketli Okları görüntünüzün hareket etmesini istediğiniz yönde tıklatın, sürükleyin ve bırakın. Plot Anchor Saklamak istediğiniz alanların etrafındaki noktaları işaretleyin. İstenilen hızı kolay kaydırıcı kumanda ile ayarlayın, daha sonra fotoğrafınızın hayata geçmesini izlemek için bir önizleme ile birlikte getirin!

Fotoğraf animasyonlarını ailenle, arkadaşlarınla ve dünyayla paylaş! Instagram, YouTube, Facebook, Vimeo, Flickr, Twitter, Pinterest, Snapchat, Google Foto ve SmugMug dahil olmak üzere çeşitli sosyal ve paylaşım platformları için ihracat yapmak kolaydır. Ayrıca, e-posta yoluyla ve programın kullanıcı galerisinde de paylaşabilirsiniz. Boyut, animasyon süresi, kalite ve daha fazlasını kontrol etmek için Özel dışa aktarım seçeneğini seçin.

PhotoMirage görsel dağınıklığı kırmaya yardımcı olağanüstü bir araçtır. Kullanıcı arayüzü oldukça kullanıcı dostudur. Programı kullanmak için özel bir eğitim almaya gerek yoktur. Resimlere hareket vermek sadece bir kaç adımda mümkün olabiliyor. Zaten aşağıda ki video da incelediğinizde, bu muhteşem programın size sağlayacaklarını göreceksiniz. Fotoğraflara animasyon eklemek için Deneme sürümünü kullandıktan sonra bu programı kalıcı olarak full lisanslı kullanmak için, 59.99 Euro ödemek durumundalar.

PhotoMirage

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

PhotoMirage 1.0.0.1 YAPILAN YORUMLAR