Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
pip kamera ikon

PIP Kamera – Fotoğraf Efekti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Cihazlarda Resimlere Efekt Ekleme

PIP Kamera ile Android cihazlarınızda ki fotoğraflarınıza şık efektler ekleyerek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

PIP Kamera sayesinde akıllı cihazınız ile çektiğiniz kişisel fotoğraflarınıza veya portrelerinize birbirinden güzel çerçeveler ve efektler ekleyerek, resim paylaşımlarınızı daha şık ve hoş hale getirebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

PIP Kamera

Özellikleri:
1.Galeriden fotoğrafları aktarmak veya kameradan alır. Varsayılan galerisini kullanarak galeride mevcut fotoğrafları seçin veya sadece Kamera modunda yakalayabilir. Ayrıca varsayılan kamerayı, sonra ithal kullanabilirsiniz.

2.Farklı şekil ve tarzı ile fotoğraf çerçeveleri numaralar fotoğraf Sadece istediğiniz temayı uygulamak … cam, el, kamera, tahta fotoğraflarınızı yapmak.

3. otomatik olarak fotoğraf bulanıklık fotoğraf ve Klasik modunda arka plan ve ön plan için filtreler hem değiştirilebilir.

4. Daha 200’den kolaj çerçeveler. Arka plan da otomatik bulanıklık. Dergi kapağında popüler adam olmak harika bir dergi düzenleri ve çerçeveler ile fotoğraflarınızı kolaj.

Fotoğraflarınızı dekorasyon için 5. Daha 20’den fotoğraf filtreleri.

6. Bizim Frame, Kolaj Kitaplığı sürekli güncellenen olacak indirmek için sık sık geri gel!

7. Kolayca arkadaşlarınızla vay Instagram, Twitter ve Facebook üzerinde fotoğraf paylaşmak ve bu harika fotoğraf editörü uygulaması paylaşıyoruz.

 

 

 

Yazan: meto

PIP Kamera – Fotoğraf Efekti YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları