Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon

SF Cari Hesap Takip 4.3.0.347

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SF Cari Hesap Takip – Cari Hesap Takip Programı

 

SF Cari Hesap Takip, SF Yazılım tarafından geliştirilip piyasaya sunulan bir cari hesap takibi ve muhasebe programı olarak küçük ve orta ölçekli firmaların kullanabileceği bir programdır.

Bu program, deneme amaçlı olarak indirip kullanacağınız bir demo programdır. Programın fiyatı ile ilgili bir bilgimiz olmasa da, deneme sonuçlarında sitemizdeki diğer muadil muhasebe programları kadar başarılı bir program olduğunu söylemek mümkündür. Küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından kullanılabilecek ve tahminen pahallı olmayan bir muhasebe programı olduğunu düşünüyoruz.

Programı ilk defa denediğimizde, cari, stok ve personel tanımlarında hiç zorlanmadık. Ayrıca açtığımız deneme hesap üzerinden çok kolay bir şekilde satış ve tahsilat işlemleri yaptık. Daha sonra aynı hareketler ile ilgili bir de hesap ekstresi ve rapor çıktısı aldık. Tüm bunları bir kaç saniyede veya dakikada gerçekleştirdik. Programın bu kadar kolay keşfedilebilir olduğunu söyleyebiliriz. Sitemizden indirip deneyebilir ve beğenirseniz yazılım firması ile ücret konusunda temasa geçebilirsiniz.

SF Cari Hesap Takip

 

 

Yazan: meto

SF Cari Hesap Takip 4.3.0.347 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları