Program ikon2

Spotify Recorder 2016.06.26

Spotify Recorder – Spotify Şarkılarını İndirme Programı

 

Spotify Recorder,  Spotify ile gelen parçaları kaydetmek için kişisel ihtiyaç nedeniyle oluşturulur. Program şarkıları ses kartından kayıt etmek, parça ve sanatçı bilgilerini ekler.

Uygulama çalışmasına rağmen (yalnızca Windows 7 64 bit’te test edilmiştir) Ayrıca .net framework 4.5 ile çalışır ve http://naudio.codeplex.com/ (nuget aracılığıyla) nAudio kütüphanesini kullanır. Program sayesinde Spotify ile gelen şarkıları indirip daha sonra Çevrim dışı olarak dinleyebilirsiniz.Yardımcı program, yalnızca EXE dosyasını çalıştırarak sisteminize yerleştirilebilen taşınabilir bir pakette gelir. Programı kaldırmak, İnternet’ten indirdiğiniz dosyaları silmek anlamına gelir.

Bunun en iyi yanı, Spotify Recorder‘ın Windows kayıt defterinizde girişleri saklamaması ve sisteminize yapılandırma verilerini yazmamasıdır. Ek olarak, yönetici ayrıcalıkları olmadan çalıştırabilir ve bir USB flash sürücüye veya diğer cihazlara kopyalayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu düzen

Tüm konfigürasyon ayarlarını tek bir panelde toplayan temiz ve sezgisel bir GUI sizi karşılıyor. Kaputunun altında gizli karmaşık parametreler yoktur, bu nedenle çaylaklar bile nereden başlayacakları konusunda kolayca fikir edinebilir.

Kayıt yetenekleri

Spotify Recorder, cihazı seçerek, çıktı klasörünü seçerek, saniyeler içinde kullanıcı tanımlı bir eşik değerinin altındaki şarkıları atlayarak ve özel bir bit hızı değeri girerek kayıt sürecini değiştirme imkanı sunar.

Dahası, uygulama geçerli şarkının ve sanatçının adını otomatik olarak getirebilir. Kaydı başlatmanızı veya durdurmanızı ve kaydedilen dosyaların kaydedildiği klasörü açmanızı sağlar.

Spotify Recorder

 

 

 

Toplam Puan

Yazan: meto

Spotify Recorder 2016.06.26 YAPILAN YORUMLAR

  • sualp
    2 sene önce

    içinde setup yok ki programı nasıl kuracaz