Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Stok Sayım Programı 1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Stok Sayım Programı

 

Stok Sayım Programı, Bilsoft tarafından hazırlanmış ve tamamen kullanıcı isteklerine göre geliştirilmiş bir stok sayımı yapma programı olarak kullanılır.

Tüm stok verilerinizi girebileceğiniz barkod destekli bir programdır. Bu program ile, sayılmış ve sayılmamış stoklara, filtreleme kullanarak kolayca erişebilir ve gerekli sayım değişikliklerini uygulayabilirsiniz. Bilsoft Cari Takip programı ile birlikte ek modül olarak kullanabilirsiniz.

Böylece program içerisinden ürün değişiklikleri yapabilirsiniz. Birçok işletmenin ihtiyacını görecek olan ve Stok sayım işlerini kolayca halledecekleri bu program, artık deneme olarak indirilmiyor. Programı direkt olarak 150 TL karşılığında satın alarak kullanmanız mümkündür. İndirme butonumuza tıkladığınızda, ürünü satın almak için kendi sitesine yönlendirileceksiniz.

Özellikler:

Stok Sayma
İki yol ile stok sayımı yapabilirsiniz. İsterseniz barkod okutarak isterseniz programın sol tarafındaki tablodan stok seçerekte yapabilirsiniz. Stok seçildikten sonra stok bilgileri gerekli yerleri otomatik olarak dolduracaktır. İstediğiniz bilgileri güncelleyebilir ve stok sayım miktarınızı miktar bölümüne yazıp “Stok Bilgisini Güncelle” butonuna basarak o stoğun sayım işlemini tamamlayabilirsiniz..

Stok Sayma Stok Ekleme
Stok Sayım programındaki tabloda ürünü bulamıyorsanız veya barkodu okuttuğunuzda ürün bulunamıyorsa, stok bilgilerini ve sayım miktarını girişini tamamladıktan sonra “Stok Kartına Yeni Ürün Ekle” butonuna basarak yeni stoğunuzu oluşturabilirsiniz.

Tüm Stoklara Belirli Bir Miktar Ekle
Stok Sayım programın menüsünden “Diğer Ayarlar” tıkladığınızda, açılan pencerede Hızlı Stok Gir bölümünden istediğiniz miktar kadar tüm stoklara miktar girişi yapabilirsiniz.

Tüm Stokları Sıfırla – Sayımı Yenile
Stok Sayım programın menüsünden “Diğer Ayarlar” tıkladığınızda açılan pencereden yapabilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

Stok Sayım Programı 1.0 YAPILAN YORUMLAR
  • Burhan
    2 sene önce

    Birde ücretsiz bir stok programı olaydı dadından yenmezdi valla

Program Videoları