Twitter’a Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geliyor

Twitter’a Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geliyor

Twitter'a Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geliyor

Twitter’a Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geliyor

 

Twitter’ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu özellik ile kullanıcılar, kendileri için bir “bahşiş kutusu” oluşturabilecekler. Böylelikle diğer Twitter kullanıcıları, farklı ödeme araçlarını kullanarak paylaşımlarını beğendikleri kullanıcıları maddi olarak destekleyebilecekler.

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından biri olan Twitter, bugüne kadar sayısız paylaşımda bulunan ve yüz binlerce takipçiye ulaşan fenomen ya da içerik üreticilerin para kazanmasını sağlayacak herhangi bir yol sunmamıştı. Yaşanan son gelişmeler ise bu durumun değişebileceğini gözler önüne seriyor.

Sosyal ağ uygulamalarına uyguladığı tersine mühendislik işlemleri ile uygulamalara gelecek yenilikleri ortaya çıkaran Jane Manchun Wong, Twitter’ın yaklaşmakta olan bir özelliğini keşfetmeyi başardı. Yapılan keşfe göre Twitter, yakın bir gelecekte kullanıcıların “bahşiş kutusu” oluşturmasına imkan tanıyacak. Bu sayede takipçileri, kullanıcıyı desteklemek için bahşiş verebilecek.

Twitter’ın yaklaşmakta olan özelliği ile ilgili hiçbir resmi açıklama yapılmadı. Haliyle bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı ve kullanılabilmesi için ne gibi koşulların sağlanması gerektiği bilinmiyor. Ancak Jane Manchun Wong’a göre söz konusu özellik, neredeyse hazır durumda. Yani kullanıcılar, yakın bir gelecekte bu özelliği kullanmaya başlayabilirler.

 

Kaynak:Webtekno

Twitter’a Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geliyor YAPILAN YORUMLAR