Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Program Uninstaller ikon

Usb Port Röle Kontrol Programı 1.0.0.11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Usb port ile röle kontrolü programı bilgisayarınızın usb portuna bağlanan donanımlar ile çeşitli cihaz veya makinaları açıp kapatmanızı sağlayan oldukça kullanışlı bir programdır.

Windows işletim sistemine sahip 32 bit veya 64 bit bilgisayarınızdan, notebook veya tabletinizden istediğiniz cihaz veya makinaları, röleli kontrol devreleri ile kontrol etmenizi sağlar.

Örneğin işyerinizde belirli saat aralıklarında lambaların yanmasını ve sonra süre sonunda sönmesini istiyorsanız bu program sayesinde bu işlemi gerçekleştirebilrsiniz. Kullanımı çok basit ve Türkçedir.

Ya da istediğiniz zaman manuel olarak programdaki butonlar ile aç veya kapat yapabilirsiniz. Usb port programının arayüzddeki butonlara isim verebilir, resim ekleyebilirsiniz. Program hakkında geribildirimi yine program içerisindeki iletişim menüsünden yapabilirsiniz.

Aynı zamanda usb porta bağlanan kablosuz vericiler ile de usb kablosuna ihtiyaç duymadan 30 metreye kadar kablosuz kontroller gerçekleştirebilirsiniz.

 

Programın Özellikleri:

* 32 adet röleye kadar usb port üzerinden kontrol sağlanabilir.

* Kontrol butonlarına ad verilebilir veya resim eklenebilir.

* Sınırsız zamanlama ile belli cihazlar için çalışma durma süreleri belirlenebilir. Zamanlamalar veritabanına kayıt edilir ve program kapanması ya da bilgisayar kapanması durumunda silinmez.

* Program açılışına şifre belirlenebilir. Şifremi unuttum seçeneği ile önceden belirlenen 2 adet soruya cevap verilerek program açılıp, yeni şifre belirlenebilir.

* Sohbet özelliği ile diğer kullanıcılar ile görüşülebilir.

* İsteğe göre program geliştirilmesine uygundur.

* On off durumları kayıt edilerek bir daha ki program açılışında veya bilgisayar açılışında çalışma sağlanabilir.

* Local(yerel) ağdan bir bilgisayara bağlı olan kartı birden fazla bilgisayar sohbet ile basit komutlarla yönetebilir örneğin:

/port1 aç

/port1 kapat

/port reset

Yazan: meto

Usb Port Röle Kontrol Programı 1.0.0.11 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları