Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CES 2018’de Heyecan Verici Ürünler Tanıtıldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarında lansmanı yapılan yeni ürünler oldukça heyecan verici. Bu da bu yılın tüketici teknolojisi için  iyi bir yıl olacak demektir.

CES 2018'de  Heyecan Verici Ürünler Tanıtıldı

1.BeoSound 

Bir üst seviye kablosuz hoparlör ve kolay kullanımlı dokunmatik arayüzü, müzik ve radyo akışı hizmetlerine entegre erişimi olan tümü bir arada Multiroom müzik sistemi. Fuarda tanıtımı yapılan bu ses sitemi, geleceğin sesi olarak lanse edilmekle beraber fuarı gezenlerin en beğenisini kazanan ürünlerin başında geldi. Audi, Aston Martin ve BMW gibi otomobil şirketleriyle de iş birliği bulunan Bang & Olufsen tarafından geliştirilen bu sistem için 1000 liradan 350 bin liraya kadar bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

 

2. Samsung “The Wall” MicroLED TV

Samsung “The Wall” MicroLED TV kullanılmadığı zaman asılı sanat eseri gibi bakmak için çerçeve görünümünde tasarlanmıştır. Samsung, CES 2018’de yeni düz panel televizyonu ile kendini görüntü teknolojisinde bir adım daha ileri taşıdı. 146 inç’e kadar muhtelif ebatlarda 8K görüntü kalitesi destekleyen modüler tv, fuarın diğer gözde ürünleri arasında yerini aldı.

 

3.Sony 4K Ultra Kısa Mesafeli Projektör (LSPX-A1)

Sony’nin LSPX-A1 projektör, modern bir mobilya parçası gibi görünüyor ve bu duvardan sadece 9.6 inç ölçüsünde yer kaplıyor. Bu yakın mesafeye rağmen, 2500 lümen lazer projektör ile çapraz 120 inçe kadar görüntü sağlayan bir  yeteneğe sahiptir. Herhangi bir ek ekipmana gerek kalmadan mümkün olan en iyi ev sineması deneyimi sağlarken, 360 ° ses ile bir Cam Ses Hoparlör bulunduruyor. Fiyatı 30.000$ olarak belirlenen bu ürün ile çok yakında buluşmaya hazır olabilirsiniz.

 

4.Byton SUV Elektrikli Otomobil

Elektrikli otomobil üretiminde adeta devrim yapan Tesla, zirvede ki yerini Çin’li üretici Byton ile paylaşmak zorunda kalacağa benziyor. Bu konuda rakipsiz olduğu düşünülen Tesla artık yeni rakibin göre kendini şekillendirecek. CES 2018’de lansmanı yapılan otomobil, 523 kilometre menzile sahip olan elektrikli SUV modeli olup, 272 beygir gücünde bir motora sahip. Otomobilin ön koltukları 12 derece dönebilirken, direksiyonun ortasında da 8 inçlik bir tablet yer alıyor.

 

 

5.Toyota e-Palette

Kendi kendine giden araç üretiminde ki rekabetin boyutu CES 2018’de kendini gösterdi. Rekabet katılan Toyota, kendi kendine giden e-Palette aracının lansmanını yaptı. Fuarın en ilgi çeken ürünleri arasında yer alan e-Palette, hafif yük teslimatı ve perakende satış amaçlı olarak tasarlanmış olmakla beraber çok daha fazla alanda kullanılabilen bir araç olarak yakında yollarda göreceğimiz bir teknoloji harikası. Bu araç sayesinde yakın bir zamanda sizin gitmenize gerek kalmadan mağaza ayağınıza gelecek.

 

 

CES 2018’de Heyecan Verici Ürünler Tanıtıldı BENZER İÇERİKLER
CES 2018’de Heyecan Verici Ürünler Tanıtıldı YAPILAN YORUMLAR