Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Easy Watermark Studio Lite 4.0

Please wait...

Easy Watermark Studio Lite – Resimlere Fligran Ekleme Programı

 

Easy Watermark Studio  fotoğraflarınıza fligran eklemek ve fotoğraflarınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz profesyonel bir programdır.

İnternetten satacağınız veya paylaşacağınız resimlerin, kendinize ait sahipliğini kalıcı hale getirebilmek için, resimlerin üzerine fligran ekleme yapabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınıza telif koruması sağlamış olursunuz. Easy Watermark Studio Lite ile, fotoğraflara fligran eklemek istediğinizde, bu işlemi toplu olarak yapabilirsiniz fakat, toplu resim işleme 500 adet ile sınırlıdır.

Fligran ekleme yaptığınız resimler üzerinde çalışırken, çok çeşitli yazı karakterleri, renkleri, karakter boyutlandırma ve yazıyı sürükleyerek yazı konumunu ayarlayabilirsiniz. İşlemi bitirdiğiniz resimleri istediğiniz formatta kayıt edebilirsiniz. Yine aynı şekilde, resimleri kayıt ederken, yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Programı test ettiğimizde, oldukça başarılı olduğunu ve bu alanda bir kaç kaliteli programlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Son derece kolay kullanıma sahip olmakla beraber, programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Easy Watermark Studio Lite

Özellikler:

 Metin yazı tipi ayarları
 Metin konumu ve rotasyon
 Metin gölge ayarları
 Metin dış ışıklandırma
 Metin degrade renk
 Metin sınırı ayarları
 Metin donukluk ayarları
 Size, pozisyon, rotasyon ayarları
 Saydamlık ayarları
 Sınır ölçülendirme
 Çıkış ayarları
 Çıkış görüntü yeniden boyutlandırma
Okunabilir resim formatları: JPG, BMP, TIFF JPG, BMP, RLE, DIB, TIFF, GIF, PNG, WMF, EMF, PSD, PDD, PSP, PCX, PCC, PCD, TGA, VST, ICB, VDA, WIN, CEL, PIC, SCR, PPM, PGM, PBM, CUT, RLA, RPF

Yazılabilir resim formatları: JPG, BMP, TIFF JPG, BMP, PNG, GIF, TIFF

 

 

Easy Watermark Studio Lite 4.0 YAPILAN YORUMLAR