Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Honeycam

Honeycam 2.11

Please wait...

Honeycam – Hareketli GIF Oluşturma ve Düzenleme yazılımı

 

Honeycam, Animasyonlu GIF’ler oluşturmak için kullanacağınız bir programdır. Video sitelerinden görüntü yakalayarak hareketli gif oluşturmak oldukça kolay olacak.

YouTube videolarından, ya da diğer medya oynatıcılarından görüntü yakalamak sureti ile, animasyonlu GİF/WebP/WebM resim dosyaları oluşturabilirsiniz. Aslında son derece zor bir iş olmakla beraber, hareketli gif oluşturmak ancak uzman seviyede kullanılan programlar ile mümkündü. Şimdi durum biraz daha kolay hale geldi.

Bu program ile bu iş oldukça kolaydır. Görüntü kayıt düğmesine basarak kayıt ettiğiniz görüntüyü dışa aktarım yaparken ‘GIF’ formatını seçip kaydetmeniz yeterlidir. Artık sizlerde videolardan hareketli resimler oluşturmak için bu programı deneyebilirsiniz. Elde ettiğiniz hareketli resimleri sosyal medya hesaplarından paylaşmak sureti ile, arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Biz denediğimizde, gerçekten çok hoş bir sonuç elde ettik.

Honeycam

PROGRAM KULLANIM VİDEOSU

Özellikler:

 Kolayca bilgisayar ekranında belirli bir alanı kaydedebilir ve animasyonlu GIF resim dosyaları olarak kaydedebilirsiniz.
 Orijinal video kalitesini korumak için yüksek kaliteli bir titreme özelliğini kullanarak ultra-yüksek çözünürlüklü animasyonlu Gıf’ler oluşturabilir.
 Google geliştirdiği en yeni resim ve video formatları olan WebP ve WebM, destekler.
 % 10 daha hızlı / yavaş, metin / resim filigran, geçiş efektleri, filtreler, kırpma, yeniden boyutlandırma, içe aktarım, kare azaltma, geri oynatım vb
 Hareketli bir GİF üzerine filigran olarak kendi metin veya görüntülerinizi kullanabilirsiniz.
Twitter ve Facebook’ta görüntüleri yayınlayarak paylaşabilirsiniz

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Honeycam
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Honeycam 2.11 YAPILAN YORUMLAR