Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RegClean Pro 8.3.81.1137

Please wait...

RegClean Pro  – Windows Kayıt Defteri Onarma

 

RegClean Pro,  kayıt defteri temizleyici ve iyileştirici program. Kayıt hatalarını kaldırma ve Windows kayıt defterini optimize etmek için kullanılır.

 

Bilgisayarların çalışma hızı yada performansı zamanla düşmektedir. Bunun birbirinden farklı bir çok sebebi bulunuyor. Belli bir zaman içerisinde program yükleme, program kaldırma, internet kullanımı gibi pek çok sebebe bağlı olarak, kayıt defteri içerisinde değişmeler, kayıt defteri içerisinde işe yaramaz birikintiler olmaktadır. Bu durum bilgisayarın çalışma hızını olumsuz yönde etkileyerek can sıkıcı bir hal alabiliyor.

Şimdi sizi bu dertten kurtaracak bir program var. Bu program, kayıt defteri içerisinde oluşan ve bilgisayarınızı yavaşlatan tüm problemleri çözmenize yardımcı olabilir. Bölünmüş kayıtları birleştirme işlemi yaparak bilgisayarınızın büyük ölçüde rahatlamasını sağlayacaktır. Bununla beraber tüm kayıt defteri kaynaklı problemler sona erecektir. Program deneme sürümüdür. Programı deneyip beğendiğinizde, sınırsız kullanım bedeli olarak kampanyadan faydalanarak 60 TL’ye satın alabilirsiniz.

RegClean Pro

RegClean Pro 8.3.81.1137 YAPILAN YORUMLAR