Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SOS Online Backup ikon

SOS Online Backup 7.4.1

SOS Online Backup 7.4.1
4.5 (90%) 2 vote[s]

SOS Online Backup – Veri Yedekleme Programı

 

SOS Online Backup, Google Drive veya Icloud gibi bir depolama alanı hizmeti veren uygulamadır.

Günümüz teknoloji dünyasında, tüm verilerimizin dijital hale gelmesi ile beraber, bu verilerin saklandığı harddisk, usb, cd ve diğer sınırlı depolama alanları yetersiz kalmaya başladı. Bu ihtiyacı gören dijital hizmet sektörleri, dijital verilerin depolanması için çok daha güvenli ve sınırsız depolama imkanları oluşturmaya başladılar.

Bazı depolama hizmetleri ücretsiz fakat limitli olmakta iken, bu program ücretli olarak çok daha güvenli ve sınırsız depolama alanı hizmeti sağlıyor. Bu sayede en güncel dijital verileri yedekleyerek kaybolmaya karşı onları daha uzun yıllar saklayabileceksiniz. Programın en önemli özelliklerinden biri, sık güncellenecek dosyaları belirleyerek, bu dosyaların otomatik olarak yedeklenmesini sağlayabilmenizdir. Bu uygulama sayesinde merkez server ile entegre olarak çalışmakta olup, kullanıcı girişi yapmanız ile beraber, merkez server üzerinde veri alışverişi sağlamış olursunuz.

Bir diğer adı ile bulut senkronizasyon diye bilinen veri yedekleme sistemi, bizleri aygıt bazında kullandığımız depolama araçlarından kurtararak, daha uzun süre ve daha güvenli olarak verilerimizi saklamamızı sağlayacaktır. Goole Drive, Dropbox, GoodSync ve Yandex depolama uygulamaları ücretsiz olarak hizmet veriyorken, bu uygulamayı alternatif olarak sitemizden ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Daha sonra full kullanmak için satın almanız gerekiyor. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, online üyelik gerektiriyor. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
SOS Online Backup
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
SOS Online Backup 7.4.1 YAPILAN YORUMLAR