Test Disk Veri Kurtarma Yazılımı
Test Disk Veri Kurtarma Yazılımı
  • Anasayfa
  • Test Disk Veri Kurtarma Yazılımı
Test Disk Veri Kurtarma Yazılımı

tarafından 1 ay önce
Editör Puanı

Test Disk Veri Kurtarma Yazılımı ile kaybolan verilerinizi kurtarabilirsiniz. Test Disk, uzmanların dahi kullandıkları bir veri kurtarma yazılımı.

Sistem çökmesine bağlı veri kayıpları oluşması pek çok kişinin karşılaştığı üzücü bir problemdir. Ayrıca harddisk üzerinde badsector oluşumuna bağlı veri kayıpları yada düşürmeye karşı oluşan fiziksel hasarlardan dolayı veri kayıpları olabilir. Bu veri kayıplarının kurtarılması büyük oranda mümkündür.

Arızalı bilgisayarlarımız ile zor şartlarda yaptığımız incelemelere göre, hasarlı disk üzerinde ki verileri kurtarma konusunda bir başarı sağlayamadık. Fakat yaptığımız araştırmalara göre hasarın türüne göre değişen kurtarma hikayeleri bulunuyor. Yani bu konuda başarı sağlamış kullanıcıların iddialı açıklamaları söz konusudur.

Bunun dışında badsector oluşumu ile ilgili arızamıza geçici olsada bir çözüm buldu. Yani harddiskin bir süre daha kullanımı ile ilgili imkan sağladı. Biz bu konuda yani özellikle bedsector oluşumuna bağlı arızalara karşı, mutlaka yeni bir harddisk alınması gerektiği yönde tavsiyede bulunmak isteriz. Fiziksel harddisk arızaların dijital çözümü kalıcı değildir.  Bu programı indirmek isteyenler, programın indirme sayfası için buraya tıklasınlar.

Test Disk Veri Kurtarma Yazılımı

 

 

 

* Lütfen Programlar hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşınız. Bilgi ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Test Disk Veri Kurtarma Yazılımı İçin Yorum Yapabilirsiniz

*