Depreme Özel AKUT Güvendeyim Uygulaması

Depreme Özel AKUT Güvendeyim Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Depreme Özel AKUT Güvendeyim Uygulaması

 

Güvendeyim uygulaması ile güvende olduğunuzu konum bilgisi ile SMS olarak bildirin.

Güvendeyim uygulaması ayarlar bölümünden belirlediğiniz en fazla 5 telefon numarasına uygulamanın ana ekranındaki Güvendeyim butonuna bastığınızda telefonunuzun GPS servisi üzerinden aldığı konumunuzu telefonunuz SMS sistemi üzerinden belirttiğiniz kişilere gönderir. Aynı şehirde yaşamayan en az bir yakınınızın numarasını da uygulamaya eklemenizi öneririz.

Bu işlem standart SMS tarifeniz üzerinden operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir. GPS servisi üzerinden konumunuzun alınması telefonunuzun marka modeli ile bulunduğunuz ortama göre uzun yada kısa sürebilir. Güvendeyim uygulaması, uygulamayı yükledikten sonra internete ihtiyaç duymaz. SMS gönderim hakkınız olması yeterlidir.

Ayrıca Deprem, Sel ve Yangın konularındaki bazı temel bilgilere yine uygulamanın menüsü üzerinden ulaşabilirsiniz. AKUT Arama Kurtarma Derneği ile birlikte Genel Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiştir.

Depreme Özel AKUT Güvendeyim Uygulaması

 

 

Yazan: meto

Depreme Özel AKUT Güvendeyim Uygulaması YAPILAN YORUMLAR
  • meto
    2 hafta önce

    Harika düşünmüşsünüz. Umarım talebiniz geliştiricilere ulaşır.

  • Metin Aksel
    2 hafta önce

    “Güvendeyim” uygulaması çok güzel ancak bunun tersi “Tehlikedeyim” uygulamasının da aynı şekilde yapılması çok faydalı olur. Asıl ihtiyacın da bu olduğuna inanıyorum.