Download_Accelerator_Plus_ikon-removebg-preview

Download Accelerator Plus 10.0.6.0

Download Accelerator Plus – Program İndirme Yöneticisi

 

Download Accelerator Plus, bilgisayar kullanıcılarının uzun yıllardır kullandıkları popüler indirme programı.

Download Accelerator Plus, en popüler indirme yöneticisi, dosyaları mümkün olan en yüksek hızda indirmenizi sağlayan özelliğe sahiptir. Bugün, bir hızlanma motoru olmadan, özellikle süper hızlı  fiber bağlantıya bağlandığında mevcut bant genişliğini gerçekten tam olarak kullanamayacaksınız.

DAP ile  ödeme yaptığınız internetinizin maksimum bant genişliğini kullanırsınız. Bir dosyayı indirmeye çalıştığınızda DAP sorunsuz bir şekilde devreye girer. Daha sonra, dinamik hızlandırma motorunu, mümkün olan en hızlı indirme süresi için bant genişliğinden mümkün olan en iyi şekilde yararlanabilmek için orijinal kaynaktan çoklu kanalları kullanarak ve halka açık diğer kaynakları kullanarak aynı dosyayı indirmek için kullanır.DAP, dağıtım yolundaki en yavaş segmentlerin üstesinden gelir ve gecikme ve boşta kalma süresinin etkisini ortadan kaldırır. Sonuç olarak, bağlantınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar ve mümkün olan en yüksek indirme hızını sağlar.  Gelişmiş patentli teknolojiye sahip ve güvenilir bu program, dünya üzerinde 300 milyondan fazla indirilmiştir.

Not: Programın indirilmesine ülkemizden izin verilememektedir.  Programı indirmek için VPN kullanmanız gerekmektedir. VPN kullanıcıları sorunsuz olarak indirmektedir.

Download Accelerator Plus

 

 

Yazan: meto

Download Accelerator Plus 10.0.6.0 YAPILAN YORUMLAR