Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Efficient Reminder Free ikon_200x200

Efficient Reminder Free 5.60.559

Efficient Reminder Free – Not Hatırlatma Programı

 

Efficient Reminder Free, hatırlamanız gereken olayları, toplantı ve özel günleri hatırlatma programı. Cep telefonu ile senkronize kullanılabilmektedir.

Program Günlük Yaşamınızı Düzenlemenize ve organize etmenize yardımcı olur. İş toplantılarını hatırlamak için oldukça önemlidir. Bunun dışında düğünleri, doğum günlerini, evlilik yıl dönümlerini ve buna benzer bir çok önemli konuda hatırlatıcı özelliğe sahiptir.


Araç, kullanıcılara mevcut ayı gösteren takvimi kontrol etme ve sadece birkaç tıklama ile önceki veya sonraki aya atlama imkanı verir. Konu ve konumla ilgili ayrıntılar sağlanarak, öncelik seviyesi seçilerek (örn. Normal, düşük, yüksek), etiketler uygulanarak (örn. Kişisel, iş, tatil, doğum günü, yıldönümü) ve ekleyerek yeni bir olay takvime yerleştirilebilir.

Program ile ilgili en iyi şeyler arasında, metni yazı tipi, boyut, renk ve hizalama açısından özelleştirmenize, ifadeler eklemenize, madde işaretli listeler oluşturmanıza, resimler eklemenize (JPG, GIF, PNG, BMP, ICO, EMF) ve tarih ve saati ekleyin.

Dahası, olayları yazdırabilir, temel düzenleme işlemlerini (kesme, kopyalama, yapıştırma, silme) gerçekleştirebilir ve bir arka plan görüntüsü seçebilirsiniz. Yardımcı program, CSV veya düz metin dosyalarından olayları içe aktarmanıza, verileri CSV veya HTML dosya formatına aktarmanıza ve tüm veritabanında arama işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır.

Son fakat en az değil, bilgileri bir dosyaya yedekleyebilir, tüm kayıtları veya yalnızca takvimden seçilenleri yazdırabilir, farklı temalardan seçim yaparak programın düzenini değiştirebilir ve kurtarma olanağına sahip olurken öğeleri silebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Efficient Reminder Free

KULLANIM VİDEOSU

Özellikler:

Tatilleri İstediğiniz gibi İçe Aktarma
Doğru Zamanda Etkili Bir Şekilde Hatırlatma
Gün ve Ay Görünümü
10 Farklı Arayüz Stilleri
Tamamen bedava

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Efficient Reminder Free
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Efficient Reminder Free 5.60.559 BENZER İÇERİKLER
Efficient Reminder Free 5.60.559 YAPILAN YORUMLAR