Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Freelabs Macro Recorder 1.0

Freelabs Macro Recorder – Makro Kaydedici

 

Freelabs Macro Recorder, makrolar oluşturup çalıştırarak tekrarlayan görevlerden kurtulmanıza yardımcı olmak için genel bir basitlik düşünülerek tasarlanmış hafif bir yazılım uygulamasıdır.

Program, bilgisayarda gerçekleştirilen tüm fare ve tuş vuruşlarını kaydedebilir ve kolayca simüle edebilir. Böylece çeşitli belgelere metin ekleyebilir, yardımcı programları açabilir ve çeşitli fare tıklama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Minimalist arayüz

Yalnızca birkaç özel parametreye hızlı erişim sağlayan temiz ve basit bir düzen sunar. Küçük birincil pencere, istenen eylemleri tetiklemenize yardımcı olmak için birkaç yerleşik düğme sağlar.

Programlama becerilerini kullanmadan makrolar oluşturun

Makro Kaydedici, yeni bir makro oluşturmak için kayıt modunu başlatma veya durdurma ve kaydetme dizinini ve dosya adını belirtmeniz koşuluyla makroyu MCR dosya formatına aktarma olanağı sağlar.

Uygulama, bir ışık göstergesi desteği sunar, böylece kayıt işleminin ne zaman çalıştığını kolayca fark edebilirsiniz. Dahası, mevcut makroyu çalıştırabilir veya durdurabilir, bir makroyu tekrarlayabilir ve MCR dosyalarından veri aktarabilirsiniz. Varsayılan olarak, yardımcı program diğer araçların üstünde kalır ve ayrıca bunu sistem tepsisine de gizleyebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Freelabs Macro Recorder

 

 

Yazan: meto

Freelabs Macro Recorder 1.0 YAPILAN YORUMLAR