Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
My Drivers

My Drivers 5.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

My Drivers  – Driver Yedekleme ve Kurma Programı

 

My Drivers, şu anda sisteminizde bulunan tüm donanım aygıtı sürücülerinin kolay ve hızlı şekilde algılanmasını, yedeklenmesini ve geri yüklenmesini sağlar. Ayrıca, donanımınız için en son sürücüleri bulabilir ve bunları bilgisayarınıza yükleyebilir. Yalnızca bir veya iki fare düğmesi tıklamasıyla, tüm donanım aygıtı sürücülerinizin ayıklanmasını ve istediğiniz herhangi bir klasöre yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Sisteminizi yeniden yüklerken veya yükseltirken, bir düğmeye tıklayarak tüm sürücüleri geri yükleyebilirsiniz. Bir yeniden başlatma işleminden sonra, tüm sürücüler yeniden yüklenecek ve yükseltilirseniz sürücülerin sürümüyle uyumlu olması koşuluyla iyi çalışacaktır. Otomatik bir yükleyici ile belirli bir sürücüyü veya tüm sürücüleri yedeklemeyi seçebilirsiniz.

Sorunlu bir donanım öğeniz varsa, sürücüyü bu yazılımla kaldırın. Sürücü Diski veya Sürücü CD’sini kaybetmiş olanlar için özellikle yararlıdır. My Drivers, orijinal sürücü kurulumunu klonlayabilir. Ayrıca, donanım aygıtlarınız için uygun ve en son sürücüleri bulma ve yükleme yeteneğine de sahiptir. Sürücülerim neredeyse tüm donanım aygıtlarını tanımlar; bildirilen bilgiler aygıt modeli, aygıt üreticisi, yonga / yonga seti üreticisi, OEM adı ve OEM satıcıyı içerir. Sürücü bilgileri ile 58.000’den fazla cihaz için üretici ve satıcı bilgileri yazılıma dahil edilmiştir.

PnP ID parmak izi karşılaştırması ile belirli bir cihaz için çalışacak bir sürücüyü kolayca bulabilirsiniz. İnternetten indirilen herhangi bir sürücüyü yüklemeden önce bir uyumluluk testi yapılacaktır. İsteğe bağlı olarak, Windows sistemine hiçbir sürücü yüklenmediğinde daha fazla sürücü yönetimi ve donanım tespiti için Sürücüler dahil bir disket oluşturabilirsiniz. Bir CD yapabilir veya başka bir bölüme sahipseniz, tüm sürücü dosyalarını orada yedekleyebilirsiniz. Ayrıca Sık Kullanılanları Internet Explorer’da, Proxy Ayarlarında ve Outlook ve Outlook Express e-postalarında yedekler.

Bu program, önceden driver yedekleme yapmanızı sağlar. Kurulum sonrasında ise, tek tek driver aramak zorunda kalmazsınız. My Drivers yazılımını bilgisayarınıza kurduktan sonra driverlerinizi tek seferde kolayca kurabilirsiniz. Programı sitemizden indirip ücretsiz olarak hemen deneyebilirsiniz. Full sürüm fiyatı 39$’dır.

My Drivers

Yazan: meto

My Drivers 5.1 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları