Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sanda Personel Takip Programı ikon

Sanda Personel Takip Programı 1.0.4.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sanda Personel Takip Programı – Personel Maaş Takip Programı

 

Sanda Personel Takip Programı, Sanda Yazılım tarafında geliştirilmiş olan personel maaş takibi için kullanacağınız ücretsiz bir takip programıdır.

Çalışan personelin maaşlarını ve bordrolarını takip etmek için kullanacağınız oldukça kullanışlı ve profesyonel bir programdır. Bir firma üzerinden açılış yaparak, sınırsız sayıda şube tanımlaması yapabilirsiniz. Bütün kayıtlarınız MySQL veritabanı kullanılarak kaydedilir. Özellikle çok personelli firmalar için büyük kolaylık sağlamakta olan programın kullanımı da son derece kolaydır.

Program sayesinde personel izinlerini, verilen avansları, ek ödemelerini ve personele ait tüm kişisel verileri güvenli bir şekilde kayıt altında tutabilirsiniz. Ayrıca kolay anlaşılabilir bir puantaj sistemi olan sanda programlarında , günlük puantajları oluşturabilirsiniz. Küçük, büyük veya orta ölçekli bir işletmeniz varsa, işlerinizi kolaylaştırmak adına bu programı indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yalnız bu özelliklerin içerisinden sadece personel yönetimi ve puantaj takibi ücretsizdir.

Sanda Personel Takip Programı

 

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Yazan: meto

Sanda Personel Takip Programı 1.0.4.2 YAPILAN YORUMLAR
  • TAYFUN
    2 ay önce

    deneme için değere bence