Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
En İyi Antivirüs Programları

En İyi Antivirüs Programları

Please wait...

En İyi Antivirüs Programları

 

En iyi Antivirüs programı oldukça iddialı bir tanımlamadır. Antivirüs programları o kadar çok fazla ki, hepsinin kendine göre birbirinden mükemmel özellikleri bulunuyor.

Bizim bu konuda ki yaklaşımlarımız genel olarak tarafsız olmakla beraber aklımıza gelen bir kaç tanesini burada alt alta sıralamak isteriz. Fakat, bu diğer Antivirüs programlarının kalitesi yada işlevsellikleri ile ilgili onların kötü ve işe yaramaz oldukları anlamına kesinlikle gelmemektedir.

 

1 – Avira Free Antivirusvirüs tarama ve koruma programları içerisinde en etkili olan ücretsiz yazılımlardan biridir.

 

Virüs taramaları dışında casus program taraması da yapan Avira, arka planlan  koruması ile daha; zararlı yazılım bilgisayarınıza girmeden yakalar. Herhangi bir program kurulumu veya başka bir sebeple bilgisayarınıza bulaşan reklam yazılımlarını kaldırır.  Avira gerçek zamanlı bir malware algılama, gizlilik araçları ve arama sonuçları için güvenlik derecelendirmeleri sunuyor. Aynı zamanda son derece hafif ve güçlü bir yazılımdır.  Bu yazılım, bilgisayarlarınızı İnternet korsanlarına karşı koruma özelliğine de sahip olup, kullanabileceğiniz en iyi Ücretsiz Antivirüs programlarından biridir. Yazılımı indirin ve İnternet’te daha güvenli sörf yapın. Devamı>>>


2 – avast! Free Antivirus, 25 yıl sonunda hala, dünyanın en çok güvenilen ve 200 milyonun üzerinde cihaz koruyan, dünyanın en popüler antivirüs programı.

avast! Free Antivirus, Sürekli kendini güncelleyerek ve sık aralıklarla bilgisayarınızı virüslere karşı tarayarak, güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır. Bugüne kadar biline en iyi antivirüs programları arasındaki yerini koruyarak, kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Online ödemelerde hırsızlığa karşı güçlü bir koruma öncelikli bir gerekliliktir. avast! SafeZone ile, online bankacılık işlemlerinizi otomatik olarak ‘sanal pencerede’ yürütmek üzere ayarlayabilirsiniz. Böylece hassas işlemlerinizi yaparken yüksek güvenlik sağlamış olursunuz. Açık artırma siteleri, bilet satın alma işlemleri, otel ve uçak rezervasyonları, çevrim içi oyunlar veya para transferi işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz. Devamı>>>


3 – Ad-Aware Free Antivirus, daha önceden bildiğimiz bir anti spyware program özelliğine sahipken, artık antivirüs özelliği ile antispyware özelliklerini bir arada sunan bir programdır.

Ad-Aware Free Antivirus, bilgisayarlarınızı tüm zararlı yazılımlarak karşı tam ve gerçek zamanlı koruyabilecek ücretsiz bir programdır. Internet ve özellikle peer-to-peer ağlar (P2P) veya torrent sitelerinden dosya indirirken genellikle bir malware gizli olarak yüklenir.

Son filmler, yazılım programları ve hatta müzik gibi görünen, içinde casus programlar gizlenmiş  dosyalar, siber suçlular için giderek daha popüler hale gelmektedir. Yanlışlıkla böyle bir dosya indiren bir kullanıcı hackerların tuzağına düşerek kişisel bilgilerini riske sokarlar. Devamı>>>

 


 

4 – Kaspersky Anti-Virus, bugünün karmaşık yapıdaki malware ve virüslere karşı, bilgisayarınızın ilk savunma hattıdır. Antivirüs programları içinde en çok ödül almış programlarından biri olma özelliğine sahiptir.

 

Her gün siber suçlular tarafından 315.000’den fazla kötü amaçlı yazılım üretiliyor. Bu durum, bilgisayar güvenliği için günlük olarak son çıkan tehditleri savunma gerektirir. Kaspersky Anti-Virus, en son güncel virüsleri takip ettiğinden dolayı, sizin bu koruma ihtiyacınıza anlık cevap verebilecek bir antivirus yazılımıdır. Devamı>>>


5 – ESET NOD32 Antivirus programı, korumada rekorlar kıran hızlı Antivirus teknolojisi  sayesinde,  internette geçirdiğiniz zaman kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz. Firma ve kişisel verilerinizi ESET NOD32 teknolojisine emanet edin.

ESET NOD32 Antivirus programı, virüs ve spayware algılamada en güçlü ve güvenli yazılımlardan biridir. Web tarayıcılar yoluyla yapılan saldırıları önleyen gelişmiş özelliklere sahiptir.  Bu yazılım sürekli olarak İnternet kullanımıyla birlikte güvenliğinizi tehdit eden yeni virüslere karşı, yeni araçlar üreterek, güvenliğinizi en üst düzeye taşıyor. Birden fazla tespit yöntemi kullanarak, yeni çıkan tüm tehditlere karşı proaktif koruma sağlar.  Devamı>>>


6 – AVG Antivirüs Free,  virüs yada zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kailtesi ispatlanmış  popüler antivirüs programı.

Antivirüs programları içerisinde ödüllü veya ödülsüz bir çok kaliteli antivirüs yazılımlarıyla, bilgisayarlarımızın bu güvenlik sorununu çözebilmekteyiz. Bu programlar içerisinde en iyiler sınıfından olup, aynı zamanda ücretsiz seçeneğiyle yıllardır kullanıcılarına  memnuniyet sağlarken, hala kullanıcılarının bu memnuniyetlerinin devamını sağlamaktadır.

AVG Antivirüs Free, casus, trojan, truva atları, solucan dediğimiz küçük boyutlu zararlılara karşı oldukça etkilidir. Bilgisayarınızın performansında size bir kayıp yaşatmayan ve anlık koruma sağlayabilen bu yazılımla bilgisayarınızın daha güvende olduğunu hissedeceksiniz. Devamı>>>


 

En İyi Antivirüs Programları YAPILAN YORUMLAR