Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

En İyi Ücretsiz Muhasebe Programları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

En İyi Ücretsiz Muhasebe Programları Hangisidir gibi merak içerisinde ki arkadaşlar için Verim Free Ön Muhasebe Programını inceledik.

Program ile cari kartlar ve stok kartları açarak işlemlerimize başladık. Deneme cari hesaplara satışlar yaptık. Eksilen deneme stokları deneme tedarikçiden satın aldık. Sonra, Deneme alıcıdan tahsilat yaptık ve deneme tedarikçiye de ödeme yaptık. Tüm bu hareketlerin toplu olarak ekstrelerini de aldık.

Gerçekten küçük veya orta ölçekli işletmelerin kullanabilecekleri harika bir muhasebe programı. İlk başlarda eğitim videolarını izlemeden kendimiz keşfetmek istedik. Bazı ipuçlarını biz verelim. Cari bölümünü seçtikten sonra, alt bölüme gelip fareniz ile sağ tuş yaptığınızda işlem seçenekleri listesi gelecek. Bu seçenekler içerisinde cariye satış yapabilir, cariden alış yapabilir, cariden tahsilat yapabilir veya cariye ödeme yapabilirsiniz.

Cari üzerine tıklayıp tekrar alt bölüme geçip sağ tuşladığınızda, ‘Rapor Şablonları’ göreceksiniz. Onu tıkladığınızda, karşınıza gelecek pencerede ‘Cari Hesap Listesi’, Cari Hesap Ekstresi’ ve ‘Borç Alacak Listesi’ gelecek. Bunların herhangi birinin üzerine gelerek Baskı Ön İzlemeyi seçtiğinizde yazıcıdan müşteri veya genel ekstre almış olacaksınız. Programı indirmek için program indirme sayfamıza giderek indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun. http://www.yazilimara.com/verim-free.html

Bunun dışında bir çok ücretsiz muhasebe programı bulunmaktadır. Fakat işlevsel açıdan hiç birinin bu program ölçüsünde olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

En İyi Ücretsiz Muhasebe Programları

En İyi Ücretsiz Muhasebe Programları BENZER İÇERİKLER
En İyi Ücretsiz Muhasebe Programları YAPILAN YORUMLAR