Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FileFort Backup 3.31

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 votes, average: 4,50 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

FileFort Backup  – Otomatik Veri Yedekleme ve Geri Yükleme Programı

FileFort Backup, kritik verileri korumak için kolay ve otomatik dosya yedekleme sistemi sağlar.

CD, DVD, USB sürücüleri, FTP sunucuları veya  Dropbox gibi çevrim içi hesaplar dahil olmak üzere hemen her depolama ortamında dosyaları yedekleme imkanı sağlar. Program size yedekler üzerinde tam kontrol sağlar. Yedekleme aralığı ile ilgili olarak ne sıklıkta çalışması gerektiğini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca otomatik yedekleme zaman yarını yaparken hangi dosyaların yedeklenmesi gerektiğini de kendiniz seçebilirsiniz. Bu durumda yedekleme zamanı geldiğinde, sizin önceden belirlediğiniz dosyalar yedeklenecektir. Programı kullanırken, kolay yedekleme işlemini başlatmak için kurulum sihirbazını kullanarak  manuel veya otomatik yedekleme başlatabilirsiniz.

FileFort Backup, geniş bir yelpazede önemli verilerinizi yedeklemek için basit ve yetenekli bir veri yedekleme çözümü olarak kendini kanıtlamıştır. Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bu programı tüm kişisel verileri yedeklemek için bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

FileFort Backup

 

 

 

FileFort Backup 3.31 BENZER İÇERİKLER
FileFort Backup 3.31 YAPILAN YORUMLAR