Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Firefox ikon

Firefox Portable 68.0

Please wait...

Firefox Portable – Taşınabilir Web Tarayıcısı

 

Firefox Portable, Firefox tarayıcı için taşınabilir sürüm. Firefox tarayıcınızı artık yanınızda taşıyabilirsiniz.

Son zamanlarda taşınabilir veya ‘portable’ olarak bildiğimiz programlar daha fazla ilgi çekmeye başladı. Kurulum gerektirmeyen bu tür programlar, bilgisayarın disk alanını daha verimli kullanmak için oldukça önem taşıyor. Portable sürüm yazılımlar arasına artık Firefox Tarayıcı da girdi. Böylece daha hızlı ve güvenli bir tarayıcı ile sörf yapacaksınız.

Bu tarayıcı, kullanımı kolay, hızlı ve tam özellikli bir web tarayıcısıdır. Açılır pencere engelleme, sekmeli tarama, tümleşik arama, gelişmiş gizlilik özellikleri, otomatik güncelleme ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok harika özelliğe sahiptir. Ayrıca, Portable Edition’da bulunan PortableApps.com başlatıcısı sayesinde, üzerinde çalıştığınız makineyle ilgili hiçbir kişisel bilgi bırakmaz, böylece favori tarayıcınızı en sevdiğiniz yer imleri ve uzantıları ile birlikte istediğiniz yere götürebilirsiniz git. Bu tarayıcı, Firefox’un her bilgisayarda mümkün olduğunca hızlı çalışmasını sağlayan çift modlu 32 bit ve 64 bit bir uygulamadır.

Bu tarayıcının taşınabilir portable sürümünü istediğiniz bilgisayar veya tabletinizde kolayca kurulum gerektirmeden kullanabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, bilgisayarınızda hiç bir kişisel tarayıcı verisi kalmaz. Bu sayede sadece disk alanından tasarruf etmek haricinde, aynı zamanda kişisel güvenlik açısından da avantaj sağlayacaksınız. Tarayıcı ücretsiz bir tarayıcı olmakla beraber, aynı zamanda Türkçe dahil 25 farklı dil desteği sağlar. Türkçe dil desteği indirmek için buraya tıklayın!

FirefoxPortable

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Firefox Portable
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Firefox Portable 68.0 YAPILAN YORUMLAR