Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Moo0 Video Resizer 1.24

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Moo0 Video Resizer – Video Boyutu Küçültme Programı

 

Moo0 Video Resizer, sosyal platformda paylaşmak istediğiniz videoları küçültmek için kullanacağınız ücretsiz bir video küçültme programı.

 

Bu program,  kullanıcı deneyimini gerektirmeyen basit bir programdır. Arayüzü sade ve karmaşık olmayan bir düzene sahip düzenli bir pencere tarafından temsil edilir. Ayrıca, videoları dropbox alanına sürükleyip bırakırken otomatik olarak başlatılır veya dosya tarayıcısı kullanılarak eklenir. 

Moo0 Video Minimizer, video küçültme konusunda altı seçenek sunduğundan, boyut küçültme yöntemini seçerek ilk yapılandırmaya başlayabilirsiniz.  Dosya boyutu, ekran boyutu veya bit hızı (göreceli veya başka bir şekilde). Etkinliği değerlendirmek, dönüşüm için kullanılan CPU seviyesini azaltmak, bildirimleri etkinleştirmek veya görevi bitirdikten sonra bilgisayarı askıya almak için videonun sadece bir parçasına dönüştürme testi yapmak ve çerçevenin devre dışı kalmasını engellemek mümkündür. 

Bu program AVI, FLV, MKV ve MP4 formatlarını destekler, ancak orijinal dosya tipini de koruyabilir. Hedef klasörü işaret edebilir, sürükle-bırak desteğini devre dışı bırakabilir ve farklı bir UI diline geçebilirsiniz. Bu şekilde yapılandırdığınız videoların kullanılmak üzere dışa aktarımını tamamlarsınız.

Moo0 Video Resizer

 

Program Videosu

 

 

Moo0 Video Resizer 1.24 BENZER İÇERİKLER
Moo0 Video Resizer 1.24 YAPILAN YORUMLAR
 • Celal28
  7 ay önce

  Bu Programı Aylarca 1.20 Vesiyonunu Kullandım Fakat 1.24 Sürümü Videoyu Tutup Attığımda Hata Veriyor 🙁 Bilgi Sahibi Olan Arkadaşlardan Yardım Bekliyorum

  • meto
   7 ay önce

   pmı kaldırıp yeniden deneyin. Biz tekrar kurup denediğimizde sorun göremedik