Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RStudio 1.1.463

Rate this post

RStudio  – Kaybolan Verileri Kurtarma Yazılımı

 

RStudio, kaybolan verileri kurtarmak için kullanılacak profesyonel ve gerçek anlamda veri kurtarma programı.

Hiç beklemediğiniz bir anda, sebebinin ne olduğunu bile bilmeden bilgisayarınızın açılmaması gibi bir problem ile karşılaşabilirsiniz. Yedekleme yapmayı unutarak format atmış olabilirsiniz. Harddiski elinizden yere düşürüp hasar vermiş olabilirsiniz. Donanım problemleri veya virüs yüzünden bir şekilde kişisel verilerin kaybolması mümkün olabilir.

İşte bu koşullarda yapmanız gereken iki şey var. Birincisi; ücretli veri kurtarma firmaları ile görüşerek verilerin kurtarılması için ücret ödeyeceksiniz. İkincisi bir defalık ücret karşılığında böyle bir programı alarak elinizin altında saklayacaksınız ve verilerin kaybolması gibi bir sorun yaşadığınızda kendiniz kurtarma yapacaksınız.

RStudio, hasar görmüş harddisk içerisindeki verileri kurtarma imkanı sağlar. Program verimliliğinizi artırmak için tasarlanmış güçlü kodlama araçları içerir. Bir iki tıklama ile harrdiski tanıyarak analiz etmeye başlar. Bu analiz ve kurtarma zamanı yaklaşık 7-8 saatinizi alacaktır. İsterseniz bulunan verilerin ön izlemesinden seçerek dilediklerinizi; yada tümünü kurtarabilirsiniz.

RStudio

 

 

RStudio 1.1.463 YAPILAN YORUMLAR