Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

StudioLine Web Designer 4.2.39

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 rating, 1 votes)
Loading...

StudioLine Web Designer  –  Web Tasarım Programı

StudioLine Web Designerweb tasarımı yapmak için ihtiyacınız olan bir çok profesyonel modüllere sahip bir tasarım programıdır.

Günümüzde web sayfası sahibi olmanın gerekliliği artık benimsenmiştir. Bu doğrultuda site sahibi olmak için çoğunlukla ücret ödeyerek tasarımcılardan faydalanılmaktadır. Ayrıca yetenekleri üst seviyede olan bazı bilgisayar kullanıcıları, yardımcı programlar sayesinde kendi sitelerini tasarlayabilirler.

StudioLine Web Designer, kendi sitelerini yapmak isteyenlerin kullanabileceği bir tasarım aracıdır. Kullanıcı dostu bir navigasyon sistemine sahip bu program sayesinde, kendi hazır şablonlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca program üzerinde görüntü dosyalarını kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu program  ile profesyonel web sitelerini de güncelleyebilirsiniz.

Sadece birkaç tıklamayla menüler oluşturabilir, nesneleri yatay veya dikey şekilde ayarlayabilirsiniz. Sayfalarınızda metin ve grafikleri istediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz. Projenizde istediğiniz resim formatlarını kullanabilirsiniz. Web sitesi yapmakpeogramı indirip hemen denemeye başlayın.

StudioLine Web

Özellikler:

 Çalışma sayfasının alanı içerisinde, birden fazla tasarım öğeleri ve metinleri ekleyerek, bunları istediğiniz kadar çağaltabilir ve hizalayabilirsiniz.
 Öğeleri yatay vedikey yerleştirerek arka plan renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 Görsellere gölgeleme, saydamlık ve üst üste karmaşık kolajlar uygulayabilirsiniz.
 Yapılan tüm değişiklikler, bütün sayfalara otomatik olarak güncellenir.
 Mükemmel butonlar oluşturabilirsiniz.
 Dinamik menüler.
 HTML ve CSS kodlarını işleyebilirsiniz.
 Tüm popüler resim formatlarını destekler.
 Tasarım aşamasındaki resimleri döndürebilir yada kırpabilirsiniz.
 İç sayfalara, harici sitelere veya elektronik posta linkleri uygulayabilirsiniz.

 

StudioLine Web Designer 4.2.39 YAPILAN YORUMLAR